Recepten met mijn producten
Bloemkoolschoteltje met...
venkelsalade met...
Bloemkooltaart met zalm en...Mts. Lobros is Global Gap gecertificeerd. Van al het produt wat het bedrijf verlaat is dus vastgelegd hoe het product bij de opkweek is bemest . Wanneer het noodzakelijk is om het product tegen ziekten of plagen te beschermen wordt vastgelegd op welke wijze en welk tijdstip de behandeling is uitgevoerd. Hierdoor is de consument verzekerd van een veilig product.
Ieder jaar wordt door een externe instantie gecontroleerd of de bedrijfsvoering nog voldoet aan de regels voor het verkrijgen van een GlobalGap-certificaat. De regels voor het behouden van dit certificaat garanderen een voedselveilig product.
Op ons bedrijf is altijd plaats voor gemotiveerde scholieren, die in de vakanties, op zaterdag en voor of na schooltijd willen werken.
Het werk:
Je dient ingelogd te zijn om een vraag te stellen